Powered by Smartsupp

Proteiny

Každý člověk, i ty, by měl v závislosti na své fyzické aktivitě přijmout dennodenně cca 1,2 až 2 g bílkovin na kilogram své tělesné hmotnosti. Kde je brát? Nejlepším zdrojem bílkovin je pestrá a kvalitní strava, přičemž ty TOP suroviny jsou luštěniny, libové maso, ryby, mléčné výrobky, vejce, sója, quinoa, ovesné vločky, ořechy, ořechová másla a třeba semínka.

Pokud ale nejsi schopný přijmout dostatek bílkovin z pestré stravy, existuje mnohem jednodušší cesta = PROTEIN. Koncentrovaný zdroj bílkovin, který ti zrychlí metabolismus, pomůže ti zhubnout, zefektivní ti růst svalů, zlepší regeneraci, sníží hlad a chutě na jídlo a podpoří zdraví tvých kostí. 

Na výběr máš jak z živočišných proteinů (např. syrovátkový protein), tak i z rostlinných proteinů (např. konopný protein, rýžový protein, sójový protein, hrachový protein, …). Všechny jsou skvělé po tréninku jako rychlý snack, nebo si je můžeš přidávat do svých pokrmů a vytvářet si tak výživově komplexní dobroty, které ti doplní bílkoviny a zároveň tě zasytí.  

Co o nás zákazníci napsali