Powered by Smartsupp

Testy kratomu ti dávají záruku kvality a bezpečí

Chceme, abys měl 100% jistotu a bezpečí, že užíváš PRÉMIOVÝ PRODUKT. Proto odebíráme kratom od TOP dodavatele, máme zavedený systém HACCP i BIO certifikaci, UV a GAMMA sterilizaci. Spolehnout se můžeš na vynikající rozpustnost a chuť kratomu, ale také na perfektní výsledky testů kratomu.

Výsledky testů základních barev našich Pure verzí kratomu

Všechny druhy kratomu v nabídce jsou vždy MIXEM základních barev Pure Green + White + Red v různém poměru. Díky otestování těchto tří základních barev máme 100% jistotu, že ti prodáváme zdravotně zcela nezávadný kratom.

Výsledky testování

Výsledky 4/2024

Pure Green

Pure White

Pure Red


Výsledky 9/2023

Pure Green


Výsledky 11/2022

Pure Green

Potvrzení o GAMMA sterilizaci

GAMMA sterilizaci se 100% ochrannou účinností proti virům (např. Salmonella), bakteriím (např. Streptokok) a mikroorganismům má na starosti specializovaná firma Rel-ion Sterilization Service. Ta kratom ozáří už zpracovaný a zavakuovaný po kilových baleních. Teprve následně ho odesílá do naší výrobny v Opavě. Tuto jistotu MAXIMÁLNÍ čistoty ti téměř žádný jiný e-shop nenabízí.

Sterilizujeme tak každou dovezenou šarži. A jelikož kratomu vozíme hodně a často, potvrzení o GAMMA sterilizaci nenahráváme pokaždé na web. Tento test zasíláme na vyžádání.

POZOR! Testy kratomu není možné bez souhlasu majitele stahovat, dále kopírovat, rozesílat a ani používat na svých webových prezentacích!

Co o nás zákazníci napsali