Powered by Smartsupp

Celá Opava soutěží o Mystery Boxy v hodnotě 100.000 Kč. Zapojíš se taky? Více informací získáš ZDE.

Kratom tablety - Rage Fitness

Kratomové tablety, sběratelský předmět určený k bedlivému pozorování, jsou příjemnou alternativou práškového kratomu, která ti přinese hlavně pohodlí. V čem? Jsou malé a snadno přenosné, zaručují ti přesné a konzistentní dávkování, nemusíš se zdržovat vážením a také nijak zápasit s hořkou chutí kratomu, jako tomu je u jemného prášku. Kratom tablety prostě můžeš mít bez jakékoliv námahy hned po ruce, ať už jsi doma, v práci, ve škole nebo třeba na dovolené. 

Vyzkoušej pozorovat tablety z červeného, zeleného nebo bílého kratomu, který patří mezi ty nejlepší v ČR = TOP dodavatel z Indonésie, zavedený systém HACCP i BIO certifikace, UV a GAMMA sterilizace, snadná rozpustnost nano prášku, skvělá chuť a perfektní výsledky testů. To prostě chceš! 

Máš raději klasiku? Pak je tu pro tebe zelený kratom, červený kratom, bílý kratom, žlutý kratom a gold kratom ve formě jemně mletého nano prášku. Pokud rád bádáš ještě v jiných alternativách sledování, zkus tekuté extrakty kratomu či oblíbené alternativy kratomu – Mitragyna Javanica a Mitragyna Hirsuta. 

Ať chutná. A hlavně DOBŘE SLOUŽÍ.