Powered by Smartsupp

Super akce 1+1 Take a Whey 2 x 907g za 699 Kč. Klikni ZDE.

Instantní kaše

Špaldová kaše, pohanková kaše, jáhlová kaše, ovesná kaše, rýžová kaše, kaštanová kaše, … ať už ta, či ona, kvalitní základ pro zdravou snídani nebo svačinu máš jak vyšitý. A ta rychlost! Stačí, když jakoukoliv z instantních kaší zaliješ horkou vodou nebo mlékem, promícháš, necháš pár minut odstát a můžeš se pustit do jídla. A pokud to máš rád hezčí, chutnější a ještě nutričně výživnější, stačí, když si do své instantní kaše přidáš například lyofilizované ovoce, ořechy, semínka nebo třeba lžičku oříškového másla. Prostě, to co máš rád. Budeš jak kvalitně najezený, tak i energie budeš mít během dne na rozdávání.

No, ale pak tu máme Ferrari mezi instantními kašemi – naše RageFitness Breakfast instantní kaše v 6 příchutích jsou naprosto L.U.X.U.S.N.Í snídaní či svačinou. S perfektním poměrem bílkovin, zdravých tuků a sacharidů. S vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Ve 100% přírodním složení. Bez lepku… A co teprve ta chuť! Prostě MŇÁÁM.

Takže jednoduše – pokud chceš pro své tělo kvalitní palivo, tohle je něco, co ti v kuchyni nemůže za žádnou cenu chybět.  

Co o nás zákazníci napsali