Kustovnice čínská Goji - Gewicht: 500g

kustovnice čínská
kustovnice čínská

Preis
9,42 €
9,42 €/Verpackung

Produzent

Produktcode
RF108-1

Gewicht
0.5 kg

Paket
1 Verpackung

Die Option existiert nicht
500g

Auf Lager - wir liefern in 1 Tag
Verpackung
(29 Verpackung auf Lager)

KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – nejhodnotnější ovoce planety. Vitamínová bomba ve vynikající RAW kvalitě. Sušená na slunci! Mehr

KUSTOVNICE ČÍNSKÁ – nejhodnotnější ovoce planety

Vitamínová bomba ve vynikající RAW kvalitě. Sušená na slunci!

Sušené plody kustovnice čínské – goji, bez přidaných konzervačních látek, sušená na slunci – výjimečná čistota. Nejhodnotnější ovoce planety. Vitamínová bomba v té nejstravitelnější přírodní podobě.

První pozitivní účinky lze pozorovat již po 2 – 3 dnech užívání. Do 14 dní pravidelného užívání dochází u 80% uživatelů k alkalizaci a vyčištění krve. Obsahové látky: 18 druhů aminokyselin.

Bobule obsahují až 21 stopových minerálů (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor). Je bohatým zdrojem karotenoidů včetně beta-karotenu (více beta-karotenu než má mrkev).

Bobule obsahují 500krát více vitaminu C na váhu než pomeranče (ty jsou na druhé místě). Bobule kustovnice také obsahují vitaminy B1, B2, B6 a vitamin E.

Zralé plody obsahují asi 11 mg železa na 100gramů, beta-sisterol, kyselinu linolovou (mastná kyselina), seskviterpenoidy (cyperon, solavetivon), tetraterpenoidy (zeaxanthin, physalin) a betain (0,1 %).

Bobule Goji obsahují polysacharidy, které upevňují imunitní systém. Jeden polysacharid nalezený v tomto plodě byl deklarován jako silný sekretový stimulant (jedná se o látku, která podporuje sekreci lidského růstového hormonu v podvěsku mozkovém).

Kustovnice je velmi hydrofilní (na vzduchu nasává vlhkost). Pokud Vám měkká kustovnice více chutná, je vhodné nechat omezené množství jeden den v misce na stole.

Tradiční užití kustovnice čínské

Plnou hrst rozdělíme do 3 dávek – u dítěte dle velikosti dlaně – jeho hrst – univerzální dávkování pro všechny členy rodiny.

Složení: Goji
Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové
Balení: Kvalitní, znovu-uzavíratelný doypack obal nebo gastro balení
Země původu: Čína

Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů, arašídů, sezamu a oxidu siřičitého. Skladujte na suchém místě, mimo dosah slunečního záření.

Parameter
Gewicht 500g
Energetická hodnota 1461 kj / 349 kcal
Tuky 0,39 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 77,1 g
– z toho cukry 45,6 g
Vláknina 13 g
Bílkoviny 14,3 g
Sůl < 0,1 g