Powered by Smartsupp

Celá Opava soutěží o Mystery Boxy v hodnotě 100.000 Kč. Zapojíš se taky? Více informací získáš ZDE.

Časté dotazy

VY se ptáte, MY odpovídáme

Co to je kratom?

Kratom je psychoaktivní látkou pocházející z listů kratomového stromu (Mitragyna speciosa), který roste převážně v Jihovýchodní Asii. Tyto listy se po sesbírání myjí, suší, někdy fermentují a následně melou na velice jemný prášek, který následně bedlivě pozoruješ – účinky se dostaví. 

Jaký má kratom účinky?

Kratom je přírodní látkou, který má podle všech předzvěstí velice široké spektrum účinků (stimulační až euforické, nebo relaxační až tlumící) a zdravotních přínosů (pomáhá při akutních a chronických bolestech, nespavosti, stresu, depresích, vyčerpání, respiračních nemocech, závislostech atd.). Jednotlivé účinky a zdravotní přínosy se pak odvíjí od druhu kratomu, jeho dávkování a také od individuální tolerance každého uživatele.

Je kratom legální?

Ano, držení i obchodování s kratomem je v České republice zcela legální a v souladu s legislativou. Naopak v Polsku, Austrálii, Vietnamu, Malajsii nebo v pár státech v USA bys tvrdě narazili, protože kratom je tady zcela zakázán. 

Nejsilnější kratom?

„Který kratom je nejsilnější?” To je častá otázka, na kterou ti dáme zcela jasnou odpověď – bezkonkurenčním králem je zelený kratom 100% PURE GREEN.

Nejlepší kratom na energii?

Pokud hledáš nejlepší kratom na energii, rozhodně se zaměř na bílý kratom. To je na energii král mezi kratomy.


Odpovědi na další nejčastější otázky budeme postupně doplňovat. Pokud bys potřeboval jakkoliv poradit s výběrem kratomu, HHCPO, CBD či produktů ze zdravé výživy, přírodních doplňků a sportovní výživy nebo měl zájem o velkoobchodní nabídku, kontaktuj nás.