Powered by Smartsupp

Super akce 1+1 Take a Whey 2 x 907g za 699 Kč. Klikni ZDE.

Časté dotazy

VY se ptáte, MY odpovídáme

Máte i kamennou prodejnu?

No jasně. Můžeš přijít nakoupit (zdravá výživa, sportovní výživa, kratom, CBD a další produkty), vyzvednout si zboží objednané z e-shopu nebo se jen poradit do naší RageFitness prodejny v Opavě – ulice Ostrožná 212/12. Otevírací dobu máme od pondělí do pátku, od 7:00 do 18:00. Tak se stav. Těšíme se na tebe. 

Kdy budete zase prodávat vlastní instantní kaše?

Máme skvělou zprávu, Ferrari mezi instantními kašemi – RageFitness Breakfast, máme znovu v nabídce, a to v 6 příchutích:

Užijt si naprosto luxusní snídani či svačinu, kterou připravíš během chvilky. Čeká na tebe perfektní chuť, vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a zdravých tuků a vysoký obsah vlákniny, minerálů a vitamínů. 100% přírodní složení. Tak ať chutná. 

Co to je kratom?

Kratom je psychoaktivní látkou pocházející z listů kratomového stromu (Mitragyna speciosa), který roste převážně v Jihovýchodní Asii. Tyto listy se po sesbírání myjí, suší, někdy fermentují a následně melou na velice jemný prášek, který následně bedlivě pozoruješ – účinky se dostaví. 

Jaký má kratom účinky?

Kratom je přírodní látkou, který má podle všech předzvěstí velice široké spektrum účinků (stimulační až euforické, nebo relaxační až tlumící) a zdravotních přínosů (pomáhá při akutních a chronických bolestech, nespavosti, stresu, depresích, vyčerpání, respiračních nemocech, závislostech atd.). Jednotlivé účinky a zdravotní přínosy se pak odvíjí od druhu kratomu, jeho dávkování a také od individuální tolerance každého uživatele.

Je kratom legální?

Ano, držení i obchodování s kratomem je v České republice zcela legální a v souladu s legislativou. Naopak v Polsku, Austrálii, Vietnamu, Malajsii nebo v pár státech v USA bys tvrdě narazili, protože kratom je tady zcela zakázán. 

Nejsilnější kratom?

„Který kratom je nejsilnější?” To je častá otázka, na kterou ti dáme zcela jasnou odpověď – bezkonkurenčním králem je zelený kratom 100% PURE GREEN.

Nejlepší kratom na energii?

Pokud hledáš nejlepší kratom na energii, rozhodně se zaměř na bílý kratom. To je na energii král mezi kratomy.


Odpovědi na další nejčastější otázky budeme postupně doplňovat. Pokud bys potřeboval jakkoliv poradit s výběrem zdravé výživy, přírodních doplňků, sportovní výživy, kratomu, CBD, ... nebo si měl zájem o velkoobchodní nabídku, kontaktuj nás. 

Co o nás zákazníci napsali