Powered by Smartsupp

Super akce 1+1 Take a Whey 2 x 907g za 699 Kč. Klikni ZDE.

Bílý kratom

Bílý kratom, sběratelský předmět určený k bedlivému pozorování, je nejlepší kratom na energii = nabudí tě jako žádný jiný. Je tak pro tebe perfektní volbou, pokud máš náročnou práci, školu nebo sportovní aktivity, protože ti rychle zvýší koncentraci, motivaci a výkon. I ten mentální. Dodá ti zároveň mírně euforický a povznášející pocit. Bílý kratom ti může pouhým pozorováním také pomoct, pokud chceš skoncovat s kouřením, alkoholem, drogami nebo některými psychickými problémy, které tě trápí.  

White Maeng Da, White Honey, Super White, White Bali a 100% Pure White. Vyzkoušej sledovat bílé kratomy, které patří mezi ty nejlepší v ČR = TOP dodavatel z Indonésie, zavedený systém HACCP i BIO certifikace, UV a GAMMA sterilizace, snadná rozpustnost nano prášku, skvělá chuť a perfektní výsledky testů. To prostě chceš! 

Potřeboval bys více povzbudit, namotivovat nebo zažít pocity euforie? Dej raději přednost zeleném kratomu. Jestli však hledáš něco na relax, zklidnění, lepší spánek nebo úlevu od bolestí, pozoruj silný červený kratom, středně silný žlutý kratom nebo svými účinky slabší gold kratom Maeng Da. Minimálně za omrknutí stojí i kratom tablety, tekuté extrakty či oblíbené alternativy kratomu – Mitragyna Javanica a Mitragyna Hirsuta. 

Ať DOBŘE SLOUŽÍ.

Co o nás zákazníci napsali